Oznámení o volbách do školské rady Základní školy Bušín

Volební komise oznamuje kandidáty na členy školské rady za zákonné zástupce a za pedagogické pracovníky.

OZNÁMENÍ O VOLBÁCH

DO ŠKOLSKÉ RADY Základní školy Bušín

Volební komise pro volby členů do Školské rady Základní školy a Mateřské školy Bušín oznamuje, že volby proběhnou dne 7. 10. 2021 v budově ZŠ.
Dle volebního řádu má Školská rada ZŠ a MŠ Bušín celkem tři členy, kteří jsou jmenováni nebo voleni:

1 člena školské rady jmenuje zřizovatel

1 člena školské rady volí zákonní zástupci nezletilých žáků

1 člena školské rady volí pedagogičtí pracovníci školy

Byly navrženy dvě kandidátky na členy školské rady volené zákonnými zástupci nezletilých žáků, které s kandidaturou souhlasily:

Ing. Jelínková Michaela, Bušín 167

Krátká Petra, Bušín 45

Za pedagogické pracovníky byly navrženi a kandidaturu přijaly:

Mgr. et Mgr. Jarmila Hovorková, Vrchlického 10, Šumperk

Mgr. Veronika Orlová, Písařov 90

V den před konáním voleb nebo v den voleb si oprávněné osoby proti podpisu na prezenční listině vyzvednou hlasovací lístky. V den voleb vhodí lístky do zapečetěné volební urny. Za platný hlas se považuje ten, který obsahuje pouze jeden křížek v rámečku před jménem kandidáta na hlasovacím lístku.

Volební urna bude v den voleb umístěna od 7:00 do 18:00 pod schodištěm ve školní šatně.

V Bušíně dne 22. 9. 2021                                                                                                                                          Za volební komisi Veronika Vrbecká

Datum vložení: 22. 9. 2021 10:30
Datum poslední aktualizace: 14. 10. 2021 10:57