Projekt Inkluze III v ZŠ a MŠ Bušín

Inkluze III v ZŠ BUŠÍN

V rámci Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání Šablony III pro MŠ a ZŠ

Registrační číslo projektu: CZ.02.3.X/0.0/0.0/20_080/0020994

Nositel projektu:          Základní škola a Mateřská škola Bušín, okres Šumperk, příspěvková organizace

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií:

Celkové zdroje:     443 342,00 Kč               EU: 376  917,19 Kč       státní rozpočet: 66 514,81Kč

Projekt přispívá ke zvyšování kvality vzdělávání v základní a mateřské škole s cílem dosažení úspěchu pro každého žáka/dítě.
Aktivity projektu jsou zaměřeny na personální posílení pedagogického sboru využitím činnosti školních asistentů pro ZŠ a MŠ a realizace projektových dnů ve výuce, jejichž cílem je rozvoj kompetencí pedagogických pracovníků v oblasti přípravy a vedení projektové výuky, která vede k rozvoji osobních a sociálních kompetencí dětí a žáků. Aktivity projektu zahrnují také doučování žáků ZŠ, kteří mohou být ohroženi školním neúspěchem.

Logo EU a MŠMT ČR