Informace k plaveckému výcviku

Bazén

Plavecký výcvik  proběhne od  1. 3. do 17. 5. 2024, tedy 10 lekcí vždy v pátek  (přímá výuka  10.00-11:30 hod.).

Na plavecký výcvik budeme jezdit do Šumperka  samostatným autobusem  jen pro ZŠ a MŠ Bušín.

Na autobus odcházejí děti MŠ po svačině, odjezd je v 9:20 hod. Vracejí se cca ve 12:30 hod., pak budou obědvat ve škole. Děti, které odchází po obědě, si vyzvedněte cca ve 13 hod.

Potřeby dítěte pro plavecký výcvik:

• plavky, mýdlo, šampón (nesmí být ve skleněných obalech), ručník, igelitový pytlík na obuv (čepice, plavecké brýle – nepovinné).

Děti nebudou nosit na bazén:

• prsteny, řetízky, ozdoby a předměty, které by se mohly stát zdrojem úrazu.

Vlasy musí být zabezpečeny tak, aby nepadaly ve vodě do obličeje.

Před výcvikem je nutné odevzdat v MŠ „Přihlášku a prohlášení o zdravotní   způsobilosti dítěte“   nejpozději do čtvrtku 29. 2. 2024.

Datum vložení: 20. 2. 2024 12:42
Datum poslední aktualizace: 20. 2. 2024 12:54