Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výuka tělesné výchovy

6. 2. 2014

 Výuka tělesné výchovy v nové tělocvičně obce Bušín

Vážení rodiče!

Od 2. pololetí školního roku 2013/2014 probíhá výuka tělesné výchovy v tělocvičně obce Bušín v budově č. 58. Dle provozního řádu této tělocvičny je aktivním účastníkům sportovních akcí povolen vstup pouze v čisté sportovní obuvi vhodné pro dané sálové sporty.  Sálovou obuví se rozumí taková obuv, která nezanechává na povrchu cvičební plochy žádné viditelné stopy, šmouhy nebo jakékoliv mechanické poškození.  Zjistili jsme, že cvičky, které žáci do výuky nosí, zanechávají v případě otěru cvičky hranou podrážky na povrchu podlahy bílou stopu. Proto je nutné, abyste na výuku tělesné výchovy svým dětem pořídili vhodnou sálovou obuv.  Jsou to pochopitelně další nutné náklady, které musíte investovat do vzdělávání svých dětí, ale věříme, že prostory nové tělocvičny přispějí ke zkvalitnění výuky předmětu tělesná výchova na naší škole, protože ta byla vyučována doposud v nevyhovujících prostorách  třídy „staré školy“. Děkujeme za pochopení.

 

                                                           Mgr. Jaroslava Kubíčková, ředitelka školy