Velikonoční soutěž

23. 3. 2021

Milé děti, vážení rodiče,

blíží se Velikonoce a jejich typickým symbolem je vejce. Zdánlivě "mrtvý" předmět je zdrojem nového života - kuřátka. Vajíčko je nejstarší symbol plodnosti, úrody, nového, stále se opakujícího života a vzkříšení.

Určitě každý rok také zdobíte vajíčka a máte nějaký svůj oblíbený způsob nebo zkoušíte nové originální techniky.
Školy jsou nyní uzavřeny a my nemůžeme s dětmi společně tvořit. Proto jsme se rozhodli vyhlásit velikonoční soutěž, kde má možnost vyhrát každý zúčastněný malou odměnu.

Nazdobte alespoň 1 vajíčko, vyfoťte a fotku pošlete na e-mail Klimesova.Marta@seznam.cz. Kdo pošle fotku s vajíčkem, pak získá odměnu. Fotky budou uveřejněny na stránkách školy.
Můžete si vybrat, zda budete zdobit vyfouknuté nebo uvařené vajíčko. Na vyfouknutá vajíčka bude od čtvrtka 26. 3. připravena vrbová větev u tabule s počitadlem, kterou těmito vajíčky ozdobíme. Bude to naše společná práce, i když se nyní  nemůžeme dohromady setkat. Vyfouknutá vajíčka tedy navlečte na stužku/provázek a během procházky kolem školy je přivažte na větev.
Odměnu získá ten, kdo pošle fotku vajíčka/vajíček do 5. dubna 2021.

Přejeme Vám příjemné Velikonoce v rodinné pohodě a těšíme se na naše společné dílo.
Za kolektiv pedagogů
Klimešová Marta