Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informace k uzavření ZŠ a MŠ Bušín od 27. 2. do 11. 4. 2021

28. 2. 2021

Vážení rodiče,

jistě sledujete epidemiologickou situaci v naší republice.

Vláda ČR dne 26. února 2021 přijala krizové opatření č. 200, kterým se nad rámec dosavadních opatření na naší škole zakazuje osobní přítomnost o děti v mateřské škole a žáky 1. a  3. ročníku. Pochopitelně není v provozu ani školní družina. Všichni žáci školy a děti z MŠ, pro které je předškolní vzdělávání povinné, se musí vzdělávat distančním způsobem (tedy na dálku).

II. třída (5. ročník) v distančním vzdělávání pokračuje, o vzdělávání žáků z I. třídy Vás již informovala třídní učitelka V. Orlová prostřednictvím e-mailů. Předškoláky a jejich způsob distančního vzdělávání bude řídit paní učitelka M. Klimešová, která Vás rovněž bude informovat prostřednictvím e-mailů.

Toto opatření je v platnosti od 27. února do 21. března 2021.

Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 18. března 2021 přijala krizové opatření, kterým předchozí opatření č. 200 prodloužila do 28. března.

Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. března 2021 přijala krizové opatření, kterým předchozí opatření č. 200 prodloužila do 11. dubna 2021.

Dosavadní stav se tedy prodlužuje a pokračuje se ve stejném režimu.

 

 

  Mgr. Jaroslava Kubíčková, ředitelka školy

 

 

Informace k ošetřovnému: Podle nových pravidel již škola neposkytuje žádné potvrzení pro ošetřovné. Potřebné informace k ošetřovnému najdete např. zde:

https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu.