Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informace k provozu ZŠ Bušín od 30. listopadu 2020

26. 11. 2020

Informace k provozu Základní školy Bušín

od 30. listopadu 2020

 

  1. Od 16. listopadu 2020 jsou opatření v souvislosti s pandemií koronaviru zaváděna podle rizikového skóre PES (protiepidemický systém). Od pondělí 30. 11. 2020 platí 4. stupeň tohoto opatření. Ve školách se vyučují všichni žáci 1. stupně ZŠ.
  2. Od 30. 11. 2020 se vrací do naší školy tedy i žáci 5. ročníku  k  prezenční výuce. Prezenční výuka je povinná pro všechny žáky!!
  3. Všechny třídy se budou vyučovat podle původních  rozvrhů hodin platných od 1. 9. 2020.
  4. Stejně tak platí původní rozvrh školní družiny, ranní provoz začíná v 7:00 hodin, odpolední končí v 16:00 hodin.
  5. V rámci hudební výchovy se nadále nebude zpívat, ale žáci se budou vzdělávat v hudební teorii, poslouchat ukázky hudebních děl a zkoušet rytmické doprovody písní. V rámci tělesné výchovy budou především chodit na vycházky nebo v případě nepříznivého počasí je čekají náhradní výukové činnosti. Prosíme o vhodné oblékání žáků s přihlédnutím na častý pobyt venku.
  6. Při vyučování, pohybu v prostorách školy a při činnosti školní družiny musí mít žáci i zaměstnanci školy roušku (zakrytá ústa a nos). Žáci si musí nosit několik kusů těchto roušek denně na výměnu, na použité roušky si nosí sáček k jejich uložení .
  7. Školní jídelna pokračuje v provozu  při dodržování zvýšených hygienických a provozních opatřeních.

 

V Bušíně dne 25. 11. 2020

Mgr. Jaroslava Kubíčková