Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informace k provozu ZŠ Bušín od 1. února 2021

17. 2. 2021

INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ

OD 1. ÚNORA 2021 DO 26. ÚNORA 2021

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že:

  • vzhledem k nepříznivé epidemické situaci nedochází ke změnám v protiepidemickém systému ČR (PES) a provoz škol a školských zařízení v období od 1. února 2021 do 14. února 2021 tedy i nadále probíhá ve stejném režimu jako dosud;
  • pro předávání vysvědčení platí vydané opatření obecné povahy, které předpokládá předání informace o hodnocení žáka distančním způsobem a vlastní předání listinné podoby vysvědčení anebo výpisu odkládá na dobu, kdy budou školy pro příslušné žáky přístupné pro prezenční docházku. 

V Základní škole Bušín se tedy žáci 1. a 3. ročníku učí prezenčně ve škole a žáci 5. ročníku pokračují v distanční výuce.